Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 04 
BITJE HAPPEN BIJ MHC DIER
vr 01 
netwerkborrel voor leden
do 28 
ALGEMENE LEDENVERGADERING
vr 05 
netwerkborrel voor leden
vr 03 
Jeugdhockeykamp MHC Diere
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 6 juni 2020
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes E8-3 HCOIJ M8E3

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 18 apr - zon 19 apr - zat 9 mei - zon 10 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - zat 6 jun -


laat schema zien voor  

18 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1   18936   MHCBeuningen MC1

35 

    uit    route    
 
JD1   17653   GoorseMHC JD1

45 

10:30  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JB1   16780   Apeldoorn JB2

30 

13:00  14:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1   10778   Westerduiven MA1

20 

13:25  14:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD1   20430   MHC Wijchen MD5

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Evie Snel en Minke Taal
MC2   19066   AHC Velp MC3

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Fenna Tulfer en Georgine Gerritsen
 
JC1   17149   HC Epse JC1

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Marijse Butter en Tessa Koenders
 
MB1   18233   HC Ares MB6

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Roos Mensink en Sophie Klein Heerenbrink
MA2   11222   MHC Wijchen MA2

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Beau Bruins en Maaike van Dis


18 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE6   13447   M.H.C. Oosterbeek J8E2

20 

    uit    route    
 
ME8-2   14740   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E6

30 

    uit    route    
ME8-3   14589   M.H.C. Oosterbeek M8E4

20 

    uit    route    
MF2   16425   HCM Arnhem MF6

30 

    uit    route    
 
JF1   14046   MHC Bemmel 800 JF2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Benthe van der Scheer en Bente Sijrier
 
ME8-1   14362   HCOIJ M8E2

 

09:25  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Noor de Vries en Julia van Zal
MF1   15801   M.H.C. Oosterbeek MIX F1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Femke Bosveld en Isis Feltmann