Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 29 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 05 
OEFENWEDSTRIJD ME-6
za 05 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 12 
OEFENWEDSTRIJD MF1
za 19 
OEFENWEDSTRIJD MF1
zo 06 
DIEREN UIT DE WINTERSLAAP
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Carlijn Borgman - D 1 Silvercup
2. Armel Karsten - JC1
3. Maurits Pijnenburg - JC1
4. Minke Taal - MA1
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

 Trainingsschema   maandag 24 januari 2022   18:47
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D 1 Zaal Querijn Weijers Theothorne
18:00 - 19:00 Meisjes B 2 Zaal Joël Kuipers Theothorne
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D 1 Zaal Querijn Weijers Theothorne MD1: linkerzijde (Querijn) MD2: rechterzijde (Joel)
16:30 - 17:30 Meisjes D 2 Zaal Joël Kuipers Theothorne MD1: linkerzijde (Querijn) MD2: rechterzijde (Joel)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes B 1 Zaal Boris van Mierlo Theothorne MB1: linkerzijde (Boris) MC1: rechterzijde (Querijn)
17:00 - 18:00 Meisjes C 1 Zaal Querijn Weijers Theothorne MB1: linkerzijde (Boris) MC1: rechterzijde (Querijn)
18:00 - 19:00 Dames Jong senioren 1 zaal Joël Kuipers Theothorne DJS 1: linkerzijde (Joel) MA1: rechterzijde (Sandra)
18:00 - 19:00 Meisjes A 1 Zaal Sandra den Hoed Theothorne DJS 1: linkerzijde (Joel) MA1: rechterzijde (Sandra)
19:00 - 20:00 D VET A Zaal Joël Kuipers Theothorne Dames 1: linkerzijde (Thijs) DVETA: rechterzijde (Joel)
19:00 - 20:00 Dames 1 zaal Thijs van den Brink Theothorne Dames 1: linkerzijde (Thijs) DVETA: rechterzijde (Joel)
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E8 Zaal Joël Kuipers
Anne Wolbers
Theothorne
16:30 - 17:30 Meisjes E 8 Zaal Joël Kuipers
Anne Wolbers
Theothorne
17:30 - 18:30 Jongens B 1 Zaal Martijn Krook Theothorne JB1: linkerzijde (Martijn) JC1: rechterzijde (Joel/Anne)
17:30 - 18:30 Jongens C 1 Zaal Joël Kuipers
Anne Wolbers
Theothorne JB1: linkerzijde (Martijn) JC1: rechterzijde (Joel/Anne)